ابزارآلات با حال کمپینگ (۱)

1396/06/19

بازدید
494

با شروع فصل بهار و گرما، زمان آن می رسد که به بستن وسایل و آماده شدن به یک مسافرت طولانی فکر کنیم. در اینجا یک لیست شسته و رفته از ابزارآلات کمپینگ و ملزومات بودن در طبیعت را که به شما کمک می کند به بازی کردن و خوابیدن راحت در خارج از منزل را آورده ایم و هرکجا که شما می توانید ماجراجویی داشته باشید.

  • چادر ونی:

1

یک ذره استایل به کمپینگ بعدی خود اضافه کنید، این ون چادری هم اندازه یک ون واقعی است که توسط کارخانه مانستر طراحی شده است. این ون چادری یک از ویژگی های آن داشتن دو اتاق داخلی است، که برای خوابیدن ۴ نفر جا دارد. به غیر از آن ضد آب بوده و ارتفاع سخاوتمندانه آن به علاوه مونتاژ آسان آن خیلی بیشتر گزینه جالبی برای کمپینگ می شود.

  • قهوه ساز قابل حمل:

2

اگر طرفدار راحتی در کمپینگ باشید به احتمال زیادعاشق این دستگاه اسپرسو ساز جمع و جور و قابل حمل  می شوید. طراحی شده توسط واکاکو بیلینگ به عنوان سبکترین، کوچکترین و همه کاره ترین ماشین اسپرسو دست ساز به حساب می آید.

  • پتوی هوشمند کمپینگ فضای باز:

3

ساخته شده از پلی استر، با لایه اسفنج در وسط آن، و با روکش پی وی سی در پایین می باشد. این پتو تاشو ضدآب بوده و ضد شن و ماسه است که مناسب برای کمپینگ، پیکنیک و دیگر اهداف در فضای باز می باشد. از لحاظ قابلیت حمل آن، در یک کیف جا می گیرد و دسته دار است و وزن ۳٫۶ پوند را تحمل می کند، که این باعث کاربردی بودن و سهولت حمل آن به اطراف می باشد.

  • تختخواب سفری قابل حمل:

4

برای نهایت راحتی در کمپینگ این وسیله طراحی شده برای اطمینان از لذت بردن علاقممندان فضای باز و خوابیدن شب زیر آسمان در شرایط دشوار، این تختواب قابل حمل، یکی از وسایل با ارزشی است که باید به سفرتان اضافه کنید. سایز آن قابل نتظیم و جوری طراحی شده است که در چادر جا می گیرد.

  • قطب نما چند منظوره حرفه ای:

5

با این قطب نمای ارتشی فلزی از گم شدن در بیابان ها و جنگل ها اجتناب می کنید. این وسیله ضدآب، نشکن، و دارای روشنایی توسط فسفر است که برای استفاده در شب آن را راحت می کند.

  • دوش کمپ خورشیدی:

6

داشتن دوش حمام در حین کمپینگ واقعا ارزشمند است، به همین دلیل این کلمن ۵ گالنی هوشمند با انرژی خورشیدی یک دوست خوب برای شما در حین سفر است. ساخته شده از پی وی سی و مجهز به دسته های قوی می باشد. امکان خاموش و روشن کردن در سر دوش را نیز دارد. و به علاوه که دارای انرژی خورشیدی برای گرم و سرد کردن آب است که در واقع برای یک دوش خیلی کاربردی است.

  • فیلتر آب شخصی:

7

یک فیلتر آب باید هرکسی که عاشق کمپینگ، پیاده روی، یا گذراندن زمان خوب در فضای باز داشته باشد. تولید شده توسط شرکت سوئیسی می باشد که از با استفاده از ۲ مرحله فیلتر فرآیند تصفیه باکتریا، مزه بد آب، کمک می کند که به آب خالص و پاک برسید. این محصول ساخته شده از فولاد ضد زنگ بادوام که این فیلتر آب شخصی با یک کپسول کربن کار می کند و به برق و باتری نیازی ندارد.

  • تبر همه کاره:

8

تبر تاکتیکی سوروکو هم به صورت اره، هم نیزه، تیر و همچنین انواع مختلف از سوکت یا پیچ گوشتی ها کارایی دارد. به علاوه، این محصول هوشمند از ۳۰۴ تا ابزار ۱۲ تایی فولاد ضد زنگ ساخته شده است که به اندازه یک کارت اعتباری به راحتی در کیف پول جای می شود.

منبع: travelaway